WARZYWA SĄ Z KOSMOSU

1-5 LAT Kup bilet
Soczyste, smaczne, piękne i zdrowe  – świeże warzywa we własnej osobie. Mają zjawiskowe kształty, faktury, kolory, fikuśne liście, odnogi i odnóżki, czasem mają wąsy i bujne czupryny, rzadziej brodę i krótką grzywkę. Bywają dziwne, pomarszczone, parchate i pryszczate, ale też gładkie, delikatne, karbowane i pozawijane. A smakują? Kosmicznie! Właśnie! Ciekawe, czy można zbudować z nich rakietę i polecieć w kosmos? Może istnieje tam, gdzieś, wysoko, jakaś warzywna galaktyka, marchewkowe drogi, planety wielkie jak kapusta, rzodkiewkowe gwiazdozbiory, meteory: pory i szczypiory, albo cebulowe księżyce i paprykowe mgławice. W  teatrze wszystko jest możliwe, wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Nie trzeba lat świetlnych, żeby zobaczyć wielkie warzywne konstelacje, wystarczy dać się porwać nieziemskiej grawitacji, w tej niezwykłej, dyniowej wariacji.

 

Reżyseria: Agnieszka Czekierda

Występują: Bartek Adamczyk i Arkadiusz Wrzesień

Scenografia: Agnieszka Czekierda i Dominika Lenart

Reżyseria światła: Sebastian Kozioł

Wsparcie techniczne: Michał Foltak

Czas trwania spektaklu: ok 30 min + 15 minut zabawy

Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 1-5 lat

Cena biletu: 50 zł

 

Inspiracją do powstania spektaklu były autorskie warsztaty Izabeli Jedrulak-Mocur pt. "Wiosenne ogórdki i ich ludki" przeprowadzone w Teatrze Małego Widza w marcu 2014 r.

Zachęcamy do odwiedzenia bloga emilowowarsztatowo.blogspot.com prowadzonego przez Izę, który jest zapisem jej pracy twórczej i warsztatowej.

 

Premiera: 14.09.2014

 

foto. Piotr Sadowski