ULOTNE - spektakl online

1-6 LAT Kup bilet

#ZOSTAŃZTMW #TEATRONLINE #WSPIERAJKULTURĘ

 

ZAPRASZAMY NA SPEKTAKL ONLINE!

➡ DOSTĘP DO TRANSMISJI: 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu Widz, który zakupi bilet w zakładce
 REPERTUAR, otrzyma link przekierowujący do transmisji online. Wystarczy w niego kliknąć i już będziecie na spektaklu. Nie trzeba się martwić o miejsce do parkowania. 

 

➡ Spektakl prezentowany online jest materiałem nagranym  w filii naszego teatru w Amsterdamie,
 specjalnie na potrzeby teatru telewizji.
 

➡ Spektakl bez zabawy PO. Niemożliwe. Nie możemy rozczarować małych widzów.  Zobaczcie poniżej, jak my bawimy się po spektaklu! PAMIĘTAJCIE RODZICE !!! Wasz aktywny udział w zabawie jest nie do przecenienia. Dzieci kochają obserwować i naśladować dorosłych. Wspólna zabawa to wspaniały czas budowania więzi rodziców z dziećmi i doskonała okazja, żeby dać poszaleć wyobraźni. A wyobraźnia nie ma ograniczeń wiekowych!
 

➡ Wszystkie informacje dotyczące samej transmisji spektaklu, jak również przygotowań do stworzenia najlepszych warunków uczestniczenia w spektaklu online w domu znajdują się w mailu z biletem - prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi szczegółami. 

 

OPIS SPEKTAKLU:

A gdyby tak zwolnić, zatrzymać się na moment? Rozejrzeć dookoła i dostrzec to, co tak nieuchwytne, chwilowe, ULOTNE?  Podarujmy sobie TU i TERAZ. Zbudujmy wspólnie ogród, albo polanę w środku lasu. Niech to będzie piękny dom dla wszystkiego, czego nie da się dotknąć, usidlić, zatrzymać. DOM dla ULOTNEGO. Może zamieszka w nim na chwilę wiatr, albo deszcz, może odwiedzą go przelotem motyle, księżyc, albo gwiazdy... Złapmy wspólnie ulotne chwile i cieszmy się nimi. ULOTNE to niezwykle radosny spektakl, wypełniony małymi cudami, ale żeby je zobaczyć, trzeba mieć dziecięce oko, dziecięcą wrażliwość i wyobraźnię.​

 

Spektakl polecany na pierwszą wizytę w teatrze.

 

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda
Występuje: Agnieszka Czekierda
Scenografia: Agnieszka Czekierda i Wilfred van Dongen
Reżyseria światła: Wilfred van Dongen
Realizacja światła i dźwięku: Michał Foltak
 
Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 1-6 lat
Czas trwania: 30 minut + 15 minut zabawy

BILET WIRTUALNY - WSPIERAJ KULTURĘ: 30zł lub 50zł

Premiera: 01.02.2020