CZTERY PORY ROKU - spektakl online

1-5 LAT Kup bilet

#ZOSTAŃZTMW #TEATRONLINE #WSPIERAJKULTURĘ

 

ZAPRASZAMY NA SPEKTAKL ONLINE!

​Spektakl prezentowany online jest materiałem archiwalnym z udziałem publiczności, nagranym wyłącznie na potrzeby teatru. Jakość nagrania jest bardzo dobra, ale nie jest ona profesjonalnym teatrem telewizji.

 

DOSTĘP DO TRANSMISJI: 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu Widz, który zakupi bilet w zakładce REPERTUAR, otrzyma link przekierowujący do transmisji online. Wystarczy w niego kliknąć i już będziecie na spektaklu. Nie trzeba się martwić o miejsce do parkowania. 
 

„Cztery pory roku” to zaproszenie w niecodzienną podróż dookoła dziecięcej codzienności, gdzie dni płyną wolno, a cały świat jest wypełniony małymi cudami ukrytymi w kwiatku i kałuży, w motylku, piórku, a nawet w zwyczajnym praniu rozwieszonym na strychu. W tej podróży muzyka też nie jest zwyczajna, usłyszymy instrumenty różne różniste, małe i duże, dziwne i zaskakujące.
 
„Cztery pory roku” to piękny, poetycki spektakl, który za pomocą tańca, obrazu i muzyki granej na żywo opowiada o tym, co najbardziej niesamowite i magiczne w otaczającym nas świecie – o przyrodzie. O jej rytmie, o tym jak się zmienia, ile ma barw i odcieni,  i wreszcie ile emocji wywołują te wszystkie zjawiskowe momenty, kiedy pory roku są najpełniejsze i zarazem najpiękniejsze. Czekamy na te momenty. Kochamy Wiosnę, mimo, że ciągle się spóźnia, wiecznie coś gubi i w ogóle jest trochę roztrzepaną wariatką, kochamy Lato, które cudownie pachnie i jest taaaaakie romantyczne, Jesień - za to, że pozwala się pluskać w kałużach, a Zimę, że jest jak wielka puchowa poduszka.
 
Spektakl polecany na pierwszą wizytę w teatrze.
 
Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda
Występują: Lena Kowalska i Iza Lamik
Opracowanie muzyczne: Iza Lamik
Reżyseria światła: Michał Foltak
Czas trwania spektaklu: ok. 30 min + 15 minut zabawy
Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 1-5 lat
BILET WIRTUALNY - WSPIERAJ KULTURĘ: 20zł, 30zł, lub 50zł
 
Premiera: 29.06.2014
 
foto. Arkadiusz Wrzesień