TMW W TERENIE - zagraliśmy już 16 spektakli w żłobkach!


wtorek, 13 marca 2018

Z początkiem marca rozpoczęliśmy kolejną edycję naszego cudownego projektu "TMW W TERENIE", czyli teatr w żłobkach. W tym roku zagramy po 3 spektakle w każdym stołecznym żłobku, a jest ich w samej Warszawie 61 oraz 11 mini-żłobków. Przed nami oooooogrom pracy, mnóstwo radości i tysiące uśmiechniętych buzi maluchów, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z teatrem. Nie możemy ich zawieść!

Tymczasem dwa pierwsze tygodnie projektu "TMW W TERENIE" minęły wręcz błyskawicznie! Odwiedziliśmy już 16 stołecznych Żłobków i zagraliśmy m. in. takie tytuły jak: 

  • ROZPLATANIE TĘCZY
  • AKUKU
  • OGRÓD
  • TAKIE!

Nowe tęczowe dziewczyny Sonia Jachymiak i Małgorzata Kowalska wspaniale radzą sobie w nowej roli - po raz pierwszy w tym roku biorą udział w projekcie "TMW W TERENIE". Zostały przyjęte bardzo ciepło przez dzieci. Trzymamy mocno kciuki i życzymy im jak najwięcej tęczowych emocji!

Spektakl AKUKU gościł w Żłobkach nr 2, 3, 7, 9, 34 oraz filii Żłobka nr 9 i filii Żłobka nr 34. Występującja w spektaklu Dagmara Bąk opanowała w stopniu mistrzowskim kartonowe akrobacje i tworzenie przeróżnych konstrukcji. Zabawy po spektaklu mogłyby dla dzieci trwać bez końca.

Pozdrawiamy wszystkie maluchy i niedługo odwiedzimy Was z kolejnymi spektaklami!

 

​Zapraszamy do galerii zdjęć z naszych żłobkowych występów.


Powrót

KONCERT poniedziałek, 12 marca 2018

KONCERT "TAKIE! Iza Lamik w TMW"

Relacja fotograficzna z koncertu promującego pierwszą płytę Teatru Małego Widza. 

Czytaj więcej