PREMIERA DLA MALUSZKOW: "OCEAN SNÓW"


poniedziałek, 11 czerwca 2018

OCEAN SNÓW to interaktywny koncert dla rodzin i najnajmłodszych dzieci. W sobotę 16 czerwca artystki koncertu zabiorą nas głęboko na dno oceanu, gdzie w przytulnej i bezpiecznej przestrzeni będzie można poznać niezwykłe sny morskich stworzeń, posłuchać chlupotu wody i bąbelkowego bulgotania, usłyszeć pieśni koników morskich i syren, albo wirować w tańcu z ławicą maleńkich rybek. Czeka nas pełna emocji przygoda muzyczno-taneczna, najlepszy podwodny bal, jaki możemy sobie tylko wyobrazić. Zapraszamy na pokazy premierowe koncertu o godzinie 10:30, 12:00, 15:30 oraz 17:00

 

 

Sny... Nie da się ich tak po prostu dotknąć, nie można ich złapać, dogonić, zatrzymać. Są ulotne, nieuchwytne, są na chwilę. Zagubione w czasie i nieskończone. Najpiękniejsze sny śnią się na dnie oceanu. Wystarczy zanurzyć się na chwilę, aby oczami wyobraźni zobaczyć mieszkańców podwodnego świata, dotknąć delikatnego piasku, spotkać wesołego pana kraba, pogalopować ze zwariowanym konikiem morskim, zatańczyć z panią ośmiornicą i powygłupiać się z ławicą ryb. "Ocean snów" to przepiękna, miękka i ciepła przestrzeń do wspólnej zabawy rodziców z niemowlętami. Stworzona z myślą o maluszkach od 8 do 18 miesiąca życia. Przestrzeń niezwykle doznaniowa, pełna różnorodnych bodźców, na które wspaniale reagują dzieci właśnie w tym wieku, bodźców, które dotykają i rozwijają wszystkie zmysły. "Ocean snów" to nieziemski koncert z muzyką graną na żywo, którą skomponowały i wykonywać będą na zmianę zjawiskowe meduzy: Basia Derlak oraz Iza Lamik. W oceanie snów pomogą nam się zanurzyć przepiękne syreny: Dagmara Bąk i Małgorzata Kowalska. Słyszeliście kiedyś, jak śpiewają syreny? Widzieliście kiedyś meduzy grające na harfie? Nie? To płyńcie z nami.

 

 

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda

Muzyka na żywo: Basia Derlak / Iza Lamik

Występują: Dagmara Bąk / Małgorzata Kowalska

Scenografia: Zespół Teatru Małego Widza

Reżyseria światła: Michał Foltak

Adresaci spektaklu: maluszki w wieku 8 - 18 miesięcy

Czas trwania: 50 minut

 

 

Termin:

16 czerwca godz. 10:30, 12:00, 15:30 oraz 17:00

 

Miejsce:

Teatr Małego Widza

ul. Jezuicka 4,

00-281 Warszawa (Stare Miasto)

 

Rezerwacja biletów: 

tel. 512 622 215

bilety@teatrmalegowidza.pl

 

 

Sprzedaż biletów ONLINE

 

 

 


Powrót

BEZPŁATNE SPEKTAKLE DLA GRUP - ZAPISY RUSZYŁY! piątek, 1 czerwca 2018

BEZPŁATNE SPEKTAKLE DLA GRUP - ZAPISY RUSZYŁY!

Zapraszamy grupy przedszkolne z warszawskich publicznych placówek na BEZPŁATNE spektakle podczas Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłodszych TAKE PART IN ART.

Czytaj więcej