TMW w TERENIE

czwartek, 1 marca 2018

 

Z wielką radością informujemy, że w lutym 2015 ruszył pionierski projekt "TMW w TERENIE". W ramach projektu odwiedzamy z naszymi spektaklami i koncertami wszystkie publiczne żłobki w Warszawie. 

Czytaj więcej

TMW "NIE WYKLUCZAM"

poniedziałek, 12 lutego 2018

 

Nieodpłatne spektakle i koncerty dla dzieci mających utrudniony dostęp do kultury i zagrożonych wykluczeniem społecznym.

 
Czytaj więcej

PROJEKT FESTIWAL

poniedziałek, 7 sierpnia 2017

 

Międzynarodowy Festiwal Teatru dla NAJmłodszych – TAKE PART IN ART” organizowany przez Teatr Małego Widza i współfinansowany ze środków m.st. Warszawy, to pierwsze w Polsce tak duże wydarzenie promujące ideę nurtu "teatru inicjacyjnego" – teatru dla dzieci od 1. roku życia. 

Czytaj więcej

MAŁA AKADEMIA TEATRALNA TMW

środa, 5 października 2016

 

MAŁA AKADEMIA TEATRALNA TMW to seria autorskich warsztatów przygotowanych i prowadzonych przez artystów Teatru Małego Widza - aktorów, reżyserów, tancerzy, muzyków – ekspertów, doświadczonych w pracy z dziećmi.

Czytaj więcej

TEATR I ŻŁOBEK

niedziela, 15 maja 2016

 

Dnia 15.05.2016 rozpoczęliśmy realizację nowego projektu Teatru Małego Widza "TEATR I ŻŁOBEK". Projekt ten otrzymał dwuletnią dotację Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Czytaj więcej

TMW NA KLEPISKU

czwartek, 12 lutego 2015


TMW w Azji !!! Projekt "TMW na Klepisku". Laos, Kambodża, Birma, Wietnam... Igor Spolski i setki uśmiechniętych dzieci. Lajkujcie i śledźcie relacje z tej niezwykłej wyprawy !!!

Czytaj więcej