Voucher na prezent

 

 

Ruszyła sprzedaż wyjątkowych ŚWIĄTECZNYCH VOUCHERÓW do Teatru Małego Widza - to świetny pomysł na kulturalny prezent dla najbliższych na nadchodzące Mikołajki lub Święta Boże Narodzenia. Vouchery są ważne do zakończenia sezonu 2023, czyli do 17 grudnia 2023 roku! Osoby obdarowane będą miały aż ROK na wykorzystanie swojego prezentu!

 

Zakup ŚWIĄTECZNYCH VOUCHERÓW będzie możliwy od dnia 24 listopada do dnia 22 grudnia*

*Vouchery zamówione 22 grudnia będą przesyłane wyłącznie w formie elektronicznej. Aby odebrać Voucher osobiście zamówienie należy złożyć i opłacić najpóźniej do dnia 21 grudnia.

 

BLACK FRIDAY 25 listopada  ŚWIĄTECZNE VOUCHERY tańsze o 10%!!!


Cena VOUCHERA zależy od liczby osób, które będą mogły z niego skorzystać. Zarówno dzieci, jak i dorośli potrzebują oddzielnych biletów na spektakle:

Voucher dla 2 osób – 100 zł  

Voucher dla 3 osób – 150 zł

Voucher dla 4 osób – 200 zł

 

Regulamin zakupu i rezerwacji VOUCHERA:
 

1. VOUCHER można zamówić drogą mailową: bilety@teatrmalegowidza.pl, podając wszystkie następujące informacje:


- imię i nazwisko zamawiającego
- dla kogo mamy przygotować VOUCHER - tu możecie podać imię/imiona dzieci
- dla ilu osób
- sposób odbioru: PDF/odbiór osobisty
- imię i nazwisko oraz adres mailowy osoby obdarowanej (dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z osobami posiadającymi vouchery, aby przypomnieć im o zbliżającym się terminie ważności).
 

2. Płatności za VOUCHER należy dokonać przelewem na konto teatralne, po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia. Zakup VOUCHERA możliwy jest również w kasie teatralnej w dni, kiedy grane są spektakle (sobota/niedziela).
 

3. VOUCHER opłacony przelewem z odbiorem osobistym należy odebrać w siedzibie Teatru Małego Widza, ul. Jezuicka 4 w godzinach 9:00-18:00. VOUCHERY elektroniczne w formie PDF do samodzielnego wydrukowania przesyłamy mailem na adres zamawiającego po zaksięgowaniu wpłaty lub otrzymaniu potwierdzenia płatności.
 

4. VOUCHER upoważnia do wejścia na jeden dowolnie wybrany spektakl z repertuaru Teatru Małego Widza, znajdującego się na stronie internetowej, jeśli na wybrany przez posiadacza VOUCHERA termin są wolne miejsca w dniu rezerwacji.
 

5. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na widowni VOUCHER ważny jest tylko po dokonaniu rezerwacji mailowej lub telefonicznej najpóźniej 7 dni przed datą wydarzenia. Przy rezerwacji miejsc na wybrany spektakl należy podać numer VOUCHERA.
 

6. Na spektakle obowiązują bilety zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Za bezpieczeństwo dzieci biorących udział w spektaklach oraz na terenie teatru odpowiedzialność ponoszą wyłącznie opiekunowie/rodzice.
 

7. Na VOUCHERZE podany jest termin ważności, do kiedy należy go wykorzystać. Termin ważności VOUCHERA nie podlega zmianie.
 

8. Zarezerwowany i niewykorzystany VOUCHER nie podlega przeniesieniu na inny termin. Zmianę terminu rezerwacji VOUCHERA należy zgłosić do teatru najpóźniej godzinę przed wydarzeniem, na które został zarezerwowany.
 

9. VOUCHER nie podlega zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.
 

10. VOUCHER jest niezbędny do okazania w kasie teatru przed spektaklem w wersji elektronicznej lub papierowej.