SENSORYCZNY LABIRYNT MUZYCZNY

1-99 LAT Kup bilet

MIEJSCE SPEKTAKLU: Scena na Bednarskiej ul. Bednarska 9 (wejście bliżej ul. Furmańskiej)

 

„Sensoryczny Labirynt Muzyczny” to nowatorski projekt artystyczny  z pogranicza instalacji, teatru i muzycznego performensu skierowany zarówno do małych, jak i całkiem dużych odbiorców. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły doświadczać niecodziennych wrażeń poszukując dźwięków tworzonych na żywo przez muzyków ukrytych w labiryntowych przestrzeniach. Sensoryczny Labirynt Muzyczny to przestrzeń dla zmysłu dotyku, wzroku, słuchu i zapachu. Bezpieczne i przytulne wnętrza, pełne różnorodnych faktur, kolorów, efektów wizualnych, muzycznych i dotykowych zapraszają do odkrywania, eksperymentowania, przeżywania... Przenoszą odbiorców w zupełnie inny wymiar - wymiar cudownego spokoju i relaksu, tam, gdzie zatrzymuje się czas.

 

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda

Muzyka: Gwidon Cybulski, Basia Derlak, Jolanta Kossakowska, Iza Lamik, Igor Spolski, Jacek Szabrański, Sebastian Wielądek

Występują: Dagmara Bąk, Ewelina Gnysińska, Sonia Jachymiak, Gosia Moskalewicz, Aleksandra Tomaś, Jędrzej Taranek, Maja Wachowska, Arkadiusz Wrzesień

Scenografia / Projekt i wykonanie: zespół Teatru Małego Widza 

Scenografia / Podwykonawcy: Katarzyna Stefaniak, Katarzyna Adamczyk, Karol Korytko, LFX Agency Maciej Karczyński 

Reżyseria światła: Michał Foltak

Realizacja dźwięku: Michał Foltak 

Spektakl dla widzów w wieku 1-100 lat

Czas trwania: 60 minut

Bilety: 55 zł

 

Spektakl dofinansowany ze środków m.st. Warszawy.

 

Kilka ważnych słów o zasadach uczestnictwa w SENSORYCZNYM LABIRYNCIE MUZYCZNYM

 

- Sensoryczny Labirynt Muzyczny to cztery przytulne i bezpieczne przestrzenie, których tematem przewodnim są różne obszary doświadczeń: dotykowych, zapachowych, słuchowych oraz wzrokowych. 

 

- Trójka artystów stanie się przewodnikami bardzo kameralnych grup dzieci i dorosłych wędrujących po labiryncie. Kilka minut przed wejściem do labiryntu odbędzie się spotkanie z przewodnikiem, który przekaże grupie ważne informacje dotyczące zwiedzania.

 

- Na każdą przestrzeń przeznaczony jest określony czas, nad którym będzie czuwał przewodnik. Podczas zwiedzania prosimy rodziców i opiekunów o szczególną współpracę z przewodnikiem oraz stosowanie się do jego uwag i zaleceń. Ważne jest, aby żaden z uczestników nie odłączał się od swojej grupy do końca wędrówki.

 

- Prosimy o przybycie do teatru najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem zwiedzania. Zwiedzanie Labiryntu jest możliwe wyłącznie w grupie, do której zostały zakupione bilety. Osoby spóźnione nie będą miały możliwości dołączenia ani do swojej, ani do żadnej kolejnej grupy.

 

- Labirynt zwiedzamy bez obuwia, dotyczy to zarówno dzieci, jak i dorosłych (można przynieść ze sobą wygodne skarpetki lub po prostu pozwolić bosym stopom badać przeróżne faktury,  po których będziemy stąpać). Warto być ubranym w sposób wygodny, by móc swobodnie przemierzać labiryntowe przestrzenie.

 

- Buty, plecaki, wszelkie torby i okrycia wierzchnie należy zostawić w szatni teatru oraz  udostępnionych do tego celu, zamykanych szafkach -  uwalniamy ręce i ramiona na czas wędrówki.

 

- Zabronione jest wnoszenie i spożywanie pokarmów oraz napojów w przestrzeniach  labiryntu.

 

- Zabronione jest filmowanie i robienie zdjęć w trakcie zwiedzania.