OGRÓD - spektakl online

1-5 LAT Kup bilet

#ZOSTAŃZTMW #TEATRONLINE #WSPIERAJKULTURĘ

 

ZAPRASZAMY NA SPEKTAKL ONLINE!

​Spektakl prezentowany online jest materiałem archiwalnym z udziałem publiczności, nagranym wyłącznie na potrzeby teatru. Jakość nagrania jest bardzo dobra, ale nie jest ona profesjonalnym teatrem telewizji.

 

DOSTĘP DO TRANSMISJI: 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu Widz, który zakupi bilet w zakładce REPERTUAR, otrzyma link przekierowujący do transmisji online. Wystarczy w niego kliknąć i już będziecie na spektaklu. Nie trzeba się martwić o miejsce do parkowania.

 

Czy wąż ogrodowy to stwór jadowity? Czy zwykła konewka to świnka Krystynka? Czy z ziarna fasoli kiełkuje stokrotka? Czy każda rękawica to poliglotka? W zwariowanym ogrodzie wszystko jest możliwe, bo zwariowany ogród jest trochę magiczny - jakieś psikadła i psikacze, grabki, doniczki, koszyki i koszyczki, łopatki, kopaczki i polewaczki, a także skrzynki i podstawki, wężyki, listki i przyssawki, cebulki, bratki, motyki, kwiatki… Wszystko tu trochę pomieszane i wszystko jakby poplątane, lecz w tym chaosie i zamęcie historie dzieją się same.

 
Spektakl polecany na pierwszą wizytę w teatrze.
 
Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda
Występuje: Maja Wachowska
Scenografia: Dominika Lenart i Weronika Lipińska
Reżyseria światła: Michał Foltak
Czas trwania spektaklu: ok. 30 min + 15 minut zabawy
Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 1- 5lat
BILET WIRTUALNY - WSPIERAJ KULTURĘ: 20zł, 30zł, lub 50zł
 
Premiera: 15.10.2016

foto. Arkadiusz Wrzesień