AHOJ - spektakl online

1-6 LAT Kup bilet

#ZOSTAŃZTMW #TEATRONLINE #WSPIERAJKULTURĘ

 

ZAPRASZAMY NA SPEKTAKL ONLINE!

DOSTĘP DO TRANSMISJI: 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu Widz, który zakupi bilet w zakładce
 REPERTUAR, otrzyma link przekierowujący do transmisji online. Wystarczy w niego kliknąć i już będziecie na spektaklu. Nie trzeba się martwić o miejsce do parkowania. 

 

➡ Spektakl prezentowany online jest materiałem nagranym  w filii naszego teatru w Amsterdamie,
 specjalnie na potrzeby teatru telewizji.
 

➡ Spektakl bez zabawy PO. Niemożliwe. Nie możemy rozczarować małych widzów. Przygotujcie dla wszystkich domowników GAZETY do zrobienia czapek, FOLIĘ MALARSKĄ, ewentualnie torebki z cienkiej folii tzw. "zrywki" i DREWNIANE ŁYŻKI kuchenne, kuchenne SITKA do łowienia rybek, FOLIĘ BĄBELKOWĄ i kawałki kolorowego papieru do wykonania rybek. Poniżej znajduje się tutorial z propozycjami wspólnych rodzinnych zabaw po spektaklu. 
PAMIĘTAJCIE RODZICE !!! Wasz aktywny udział w zabawie jest nie do przecenienia. Dzieci kochają obserwować
i naśladować dorosłych. Wspólna zabawa to wspaniały czas budowania więzi rodziców z dziećmi i doskonała okazja, żeby dać poszaleć wyobraźni. A wyobraźnia nie ma ograniczeń wiekowych!
 

➡ Wszystkie informacje dotyczące samej transmisji spektaklu, jak również przygotowań do stworzenia najlepszych warunków uczestniczenia w spektaklu online w domu znajdują się w mailu z biletem - prosimy po zapozanie się ze wszystkimi szczegółami. 

 

OPIS SPEKTAKLU:

​A może wyruszymy w morze? Może zbudujemy statek, albo łódkę jakąś, postawimy żagle i popłyniemy w daleką podróż na spotkanie z nieznanym. Przez lunetę obserwować będziemy odległe lądy. Kołysać nas będą fale, czasem łagodne, a czasem ogromne i spienione, tak jakby się na kogoś gniewały. Może i wiatr będzie nam sprzyjał, kto wie... Może odkryjemy inne światy pełne zaskakujących stworzeń, może spotkamy morskie koniki, meduzy, kraby albo żaby. Może wyruszymy w morze...

 

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda
Występują: 
 Wouter van Oord i Michael de Roos
Scenografia: Agnieszka Czekierda
Reżyseria światła: Michał Foltak
Realizacja światła i dźwięku: Wilfred van Dongen
Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 1-6 lat
Czas trwania: 30 minut + 15 minut zabawy

BILET WIRTUALNY - WSPIERAJ KULTURĘ: 30zł lub 50zł

 

Premiera: 01.06.2013

foto. Arkadiusz Wrzesień