A KUKU - spektakl online

1-5 LAT Kup bilet

#ZOSTAŃZTMW #TEATRONLINE #WSPIERAJKULTURĘ

 

ZAPRASZAMY NA SPEKTAKL ONLINE!

​Spektakl prezentowany online jest materiałem archiwalnym z udziałem publiczności, nagranym wyłącznie na potrzeby teatru. Jakość nagrania jest bardzo dobra, ale nie jest ona profesjonalnym teatrem telewizji.

 

DOSTĘP DO TRANSMISJI: 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu Widz, który zakupi bilet w zakładce REPERTUAR, otrzyma link przekierowujący do transmisji online. Wystarczy w niego kliknąć i już będziecie na spektaklu. Nie trzeba się martwić o miejsce do parkowania. 

 

Małe, szare pudełko. Zwykłe, zwyczajne, nieciekawe, banalne i nudne. Zwykle pakujemy w nie niepotrzebne rzeczy, stoi ukryte głęboko w szafie. Strychy i piwnice też są pełne pudełek – kwadratowych, podłużnych, małych i dużych, szarych, białych, beżowych... A gdyby tak wyciągnąć je wszystkie zapomniane i pokolorować dziecięcą wyobraźnią, sprawić, żeby znowu były ważne i potrzebne. Gdyby zbudować z nich pociąg, rakietę, albo zamek. Może można bawić się nimi jak klockami, układać i przekładać, a potem burzyć, żeby układać od początku. Może można z nich tworzyć różne światy, zbiory i konstelacje. Może można, ale czy to ma sens? Dzieci nie zadają takich pytań, bo dziecięca wyobraźnia nie ma granic. Wszystko jest perfekcyjnie logiczne i wszystko ma głęboki sens. Dzieci z radością poruszają się na poziomie abstrakcji, który dla nas – dorosłych jest niedostępny. A może jest… gdybyśmy tylko chcieli wejść do tego świata. Kto nam zabroni?
 
Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda
Występuje: Dagmara Bąk
Scenografia: Agnieszka Czekierda 
Realizacja światła i dźwięku: Michał Foltak 
Czas trwania: 30 min + 15 min zabawy
BILET WIRTUALNY - WSPIERAJ KULTURĘ: 20zł, 30zł, lub 50zł
 
Premiera: 02.03.2013
 
foto. Arkadiusz Wrzesień