Warsztaty z MUSICON CLUB


piątek, 20 stycznia 2017

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty z unikalnym instrumentem muzycznym – Musiconem. Jego prostota powoduje, że każde dziecko intuicyjnie wie, jak się nim posługiwać.  Niezwykłość Musiconu sprawia, że jeden instrument potrafi zabrzmieć jak cały zespół! Musicon inspiruje, fascynuje ruchem, dźwiękiem i nieskończoną ilością możliwości. Angażuje dzieci w aktywności ściśle powiązane z rozwojem kreatywności.  Nigdy wcześniej komponowanie i odgrywanie utworów nie było takie łatwe! Instrument zaprojektowany przez Kamila Laszuka zdobył wiele prestiżowych wyróżnień i nagród, w tym jedne z najbardziej prestiżowych światowych nagród designerskich (reddot Design Award 2012).

W każdych warsztatach weźmie udział 12 osobowa grupa dzieci, która finalnie przygotuje własną kompozycję muzyczną i zaprezentuje ją rodzicom. Warsztaty poprowadzi Paulina Raczyło wraz z muzykiem Gwidonem Cybulskim. 

 

Prowadzenie: Paulina Raczyło

Muzyka na żywo: Gwidon Cybulski

Czas trwania: 60 minut

Adresaci warsztatów: dzieci w wieku 5-6 lat

 

ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH:

 

1. Zakup biletu możliwy jest poprzez stronę teatru online.

2. Ilość miejsc na warszataty jest ograniczona.

3. W warsztatach uczestniczą tylko dzieci - rodzice zostaną zaproszeni na widownię na specjalnie przygotowany przez dzieci finalny występ całej grupy.

4. Zakupione bilety mogą być wykorzystane wyłącznie w grupie, na którą zostały kupione.

5. Bilety nie podlegają zwrotowi oraz nie ma możliwości przeniesienia zakupionych biletów na inny termin.

6. Zakup biletu na warsztaty jest równoznaczny ze zgodą na fotografowanie i filmowanie uczestników przez osoby upoważnione z ramienia teatru oraz użycie wizerunku uczestników warsztatów w materiałach promocyjnych teatru oraz Musicon Club.

 

 


Powrót

REPERTUAR - LUTY 2017 poniedziałek, 16 stycznia 2017

REPERTUAR - LUTY 2017

Repertuar Teatru Małego Widza na luty.

Czytaj więcej