Warsztaty KOLOR W PLENERZE i twórcze zabawy z barwami


wtorek, 18 września 2018

Pierwszy weekend festiwalu TAKE PART IN ART rozpoczynamy w Amfiteatrze Starej Prochowni warsztatami KOLOR W PLENERZE.

 

W ramach PRACOWNI TEATRALNEJ DLA DZIECI I RODZICÓW odbyły się multikolorowe warsztaty prowadzone przez animatorki Fundacji Przystanek Twórczość pt. KOLOR W PLENERZEByło mnóstwo zabawy, chlapania farbą, mieszania, eksperymentowania z kolorem, fakturą i strukturą. Dzieci razem z rodzicami tworzyły obrazy używając do tego pędzli, wałków, strzykawek, spryskiwaczy, czy własnych rąk. Malowanie w plenerze to niezwykłe doświadczenie i przyjemność sama w sobie.

Poniżej można obejrzeć forogalerię z warsztatów KOLOR W PLENERZE, a w imieniu prowadzących zapraszamy już na kolejne rodzinne spotkanie twórcze. Bedą to warsztaty pt. "TEKTUROWE PODWÓRKO" dla dzieci w wieku 4-6 lat. Dzieci wcielą się w małych architektów, którzy zaprojektują swoje własne podwórka.

 

Bilety na TEKTUROWE MIASTO dostępne w zakładce KALENDARZ. Widzimy się 23 września!


Powrót

Improwizowany poniedziałek, 17 września 2018

Improwizowany "WONDERLAND" otwiera festiwal TAKE PART IN ART

Od 14 do 16 września gośćmi festiwalu TAKE PART IN ART byli artyści z holenderskiej grupy WONDERLAND COLLECTIVE - tancerze i muzycy tworzący interaktywne przedstawienia dla dzieci, przy wykorzystaniu specjalnych umiejętności i technik improwizacyjnych. 

Czytaj więcej