TEATR BEZ PUBLICZNOŚCI NIE ISTNIEJE #zostańztmw


czwartek, 5 listopada 2020

Drodzy Widzowie!
Wprowadzone od dnia 7 listopada nowe obostrzenia, które mają zahamować rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19, zmuszają nas do zamknięcia teatru i odwołania wszystkich spektakli zaplanowanych w naszym repertuarze.

Mamy za sobą już cztery miesiące lockdownu. Był to dla nas niewyobrażalnie trudny czas, ale mocno wierzyliśmy, że do Was wrócimy. Pracowaliśmy jak szaleni, żeby przetrwać. Otworzyliśmy się ponownie w połowie czerwca, wprawdzie z podciętymi skrzydłami i nieustannie podcinanymi przez kolejne restrykcje, ale szczęśliwi, bo wreszcie mogliśmy spotkać się z Wami i cudownymi Małymi Widzami. Nie nacieszyliśmy się tymi spotkaniami zbyt długo. Kolejny raz zamykamy teatr, kolejny raz musimy odwołać spektakle. Kolejny raz nie wiemy, czy uda nam się wrócić. Bez Waszej pomocy na pewno nie. 

Zespół TMW to blisko 25 artystów i współpracowników. Chcemy i potrzebujemy działać, tak jak robiliśmy to przez ostatnich prawie 10 lat. Oddajemy do Waszej dyspozycji wszystkie nasze talenty, wrażliwość, pasję tworzenia dla dzieci i bezgraniczną miłość do teatru i muzyki. Nie poddajemy się, "otrzepujemy piórka", "poprawiamy koronę" i przygotowujemy dodatkowe formy działań, z których będziecie mogli korzystać razem ze swoimi dziećmi. Obiecujemy dostarczać Wam dużo pięknych, mądrych i wartościowych materiałów online. I tego, co kochacie w nas najbardziej - HEKTOLITRY WSPANIAŁEJ MUZYKI.

Co możecie zrobić Wy?
Zostańcie z Nami! Zaglądajcie na naszą stronę, śledźcie nasze media społecznościowe, bo algorytmy fejsbukowe są nieubłagane i coraz bardziej utrudniają nam dotarcie do Was z informacjami. A bez Was nie ma Nas.
Co możemy zrobić My? 
Obiecujemy przynosić do Waszych domów samo dobro. Tak bardzo go wszyscy potrzebujemy w tych trudnych i dziwnych czasach.

ZOSTAŃCIE Z NAMI - STAY TUNED 
oraz, jeśli chcecie realnie pomóc to:
- lajkujcie, lajkujcie, lajkujcie
- udostępniajcie
- komentujcie
- obserwujcie
- subskrybujcie! 

Widzowie i Przyjaciele TMW - dziękujemy wszystkim za słowa wsparcia i dobrą energię, którą nam wysyłacie! Jesteście niezastąpieni! 
Życzymy Wam dużo zdrowia. Ono teraz najważniejsze!

ZESPÓŁ TMW

 


Powrót

***TEATRY POZOSTAJĄ OTWARTE!*** piątek, 23 października 2020

***TEATRY POZOSTAJĄ OTWARTE!***

Chcąc nadal dostarczać Wam uśmiech, dobrą energię i piękną muzykę przypominamy o aktualnie obowiązujących w Teatrze Małego Widza zasadach.

Czytaj więcej