ŚWIĘTUJEMY 10-LECIE TMW


poniedziałek, 19 kwietnia 2021

DOKŁADNIE 10 LAT TEMU NARODZIŁ SIĘ TEATR MAŁEGO WIDZA

Dobrze. Koniec trzymania tego w tajemnicy. Już wiecie, dlaczego właśnie teraz premiera płyty KOSMOS- naszej muzycznej perły wśród pereł. Już wiecie, skąd takie fajne ceny w naszym sklepie internetowym, ale jeszcze nie wiecie, że to nie koniec. To dopiero początek fajerwerków!

10 lat temu narodził się nasz teatr. Marzyły nam się huczne obchody tego wyjątkowego jubileuszu i będą huczne. Na przekór wszystkiemu. Nie przeszkadza nam, że jest pod wiatr i pod górkę, że piasek w oczy i że już sami nie wiemy, kiedy jesteśmy zamknięci, a kiedy otwarci! Nie przeszkadza nam, bo jesteście Wy. Widzowie. Kochani. Najważniejsi. Wiemy, że tam jesteście, bo wspieracie nas każdego dnia, dobrym słowem, gestem, komentarzem, nadesłanym mailem ze zdjęciem Waszych dzieci, które bawią się przy naszych spektaklach online. Dlatego nie rzucimy tego wszystkiego i nie wyjedziemy w Bieszczady!

Będziemy świętować !!!  Nie miesiąc, nie dwa, ale przez cały rok.
Nasza fabryka pracuje pełną parą. Na taśmach produkcyjnych jeszcze więcej muzyki, audiobooki, słuchowiska, spotkania online, cała masa zakulisowych historii i… super wyjątkowa publikacja. Aktywnościowa książka do kreatywnych działań, z KOSMOSEM w roli głównej. Książka, która zaprasza do twórczej odwagi i zabawy w sztukę, do projektowania, bazgrania, malowania, wyklejania i wycinania. Układ słoneczny wprawdzie może ulec zmianie, ale kto powiedział, że nie można go zaprojektować od początku.

I uwaga, uwaga !!! Coś do czego przygotowujemy się już od miesiąca. I to w dodatku coś wyłącznie dla doroślaków.
7 maja zagramy dla Was koncert online. Możecie już zacząć szykować balowe piżamy, mrozić szampany i obmyślać, z którego centrum dowodzenia będziecie nas oglądać – z kanapy, czy z fotela?

Bądźcie z nami!

A do 23 kwietnia urodzonowa promocja na wszystkie płyty z muzyką TMW - znajdziecie je w naszym SKLEPIE!


Powrót

sobota, 9 stycznia 2021

TMW VOD - ZAPROŚ NAS DO SIEBIE!

Kup dostęp do spektakli online i ciesz się teatrem w domu!

Czytaj więcej