AHOJ - spektakl online


środa, 6 maja 2020

AHOJ - SPEKTAKL ONLINE
#ZOSTAŃZTMW #TEATRONLINE #WSPIERAJKULTURĘ

TEGO JESZCZE NIE BYŁO!!!
POLSKI SPEKTAKL Z HOLENDERSKĄ OBSADĄ.
MUSICIE TO ZOBACZYĆ!!!

Co zrobić, żeby być z nami?
▶️ odwiedzacie zakładkę REPERTUAR na naszej stronie internetowej: bit.ly/TMWRepertuar

▶️ wybieracie spektakl i kwotę, jaką chcecie wesprzeć nasz teatr (do wyboru cegiełki za 20, 30 i 50 zł)

▶️ po dokonaniu zakupu cegiełki otrzymacie wirtualny bilet z dokładnymi wskazówkami, JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ do spektaklu. Ważne jest stworzenie odpowiednich warunków maluchom, aby w pełni mogły cieszyć się spotkaniem z teatrem telewizji. Otrzymacie też dokładne informacje kiedy i w jaki sposób przekażemy wam link do streamingu. Jeśli nie znajdziecie naszego maila w głównej skrzynce, pamiętajcie, żeby zajrzeć do skrzynki SPAM, a najlepiej dodać nasze adresy mailowe jako zaufane, wtedy nic Wam nie umknie :)

❗️ Spektakl AHOJ to prawdziwy teatr telewizji. Zarejestrowany został z myślą o obecności Teatru Małego Widza online.

P.S. Streaming, choć odtwarzamy nagranie spektaklu, odbywa się w czasie rzeczywistym. Nie można go zatrzymać, opóźnić, przewinąć.

DOSTĘP DO TRANSMISJI: 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu Widz, który zakupi bilet w zakładce REPERTUAR, otrzyma link przekierowujący do transmisji online. Wystarczy w niego kliknąć i już będziecie na spektaklu. Nie trzeba się martwić o miejsce do parkowania :)

ZABAWA !!!
W Teatrze Małego Widza zawsze po spektaklu jest zabawa. Nie wyobrażamy sobie, żeby teraz jej miało zabraknąć, ale będziemy potrzebowali Waszej pomocy. Wasz aktywny udział w tym szaleństwie jest nie do przecenienia. Po pierwsze dlatego, że wcielicie się w rolę scenografów (ktoś musi przecież przygotować czapki kapitańskie i węże morskie). A po drugie dzieci kochają obserwować i naśladować dorosłych. Wspólna zabawa to wspaniały czas budowania więzi rodziców z dziećmi i doskonała okazja, żeby dać poszaleć wyobraźni. A wyobraźnia nie ma ograniczeń wiekowych!

OPIS SPEKTAKLU:
A może wyruszymy w morze? Może zbudujemy statek, albo łódkę jakąś, postawimy żagle i popłyniemy w daleką podróż na spotkanie z nieznanym. Przez lunetę obserwować będziemy odległe lądy. Kołysać nas będą fale, czasem łagodne, a czasem ogromne i spienione, tak jakby się na kogoś gniewały. Może i wiatr będzie nam sprzyjał, kto wie... Może odkryjemy inne światy pełne zaskakujących stworzeń, może spotkamy morskie koniki, meduzy, kraby albo żaby. Może wyruszymy w morze...

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda
Występują: Wouter van Oord i Michael de Roos
Scenografia: Agnieszka Czekierda
Reżyseria światła: Michał Foltak
Realizacja światła i dźwięku: Wilfred van Dongen
Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 1-6 lat
Czas trwania: 30 minut
BILET WIRTUALNY - WSPIERAJ KULTURĘ: 20zł, 30zł, lub 50zł
 


Powrót

NIEDZIELNY PORANEK - wywiad z Agnieszką Czekierdą w RDC niedziela, 12 kwietnia 2020

NIEDZIELNY PORANEK - wywiad z Agnieszką Czekierdą w RDC

O działaniach TMW ONLINE Agnieszka Czekierda opowiadała w Wielkanocny NIEDZIELNY PORANEK w RDC.

Czytaj więcej